Fiyat :
Adınız Soyadınız :
Telefon :
E-Mail :
İçerik:
Hizmetlerimiz

ISO 9001:2008 ISO 13485 ISO 14001 ISO 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ FSC – CHAİN OF CUSTODY (CoC) YÖNETİM SİSTEMİ SEDEX,ETI,SMETA BELGESİ - RAPORU ISO 2200 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ CE BELGESİ YÖNETİM DANIŞMANLIĞI KOSGEB TSE ÜRÜN VE HİZMET
Sürekli Danışmanlık yaparak daima sizlere destek olmaktayız.

Herhangi bir organizasyonda yapı,işletilen sistem, görevlendirme, organizasyonel yapı,uygulanan politikalar, üretim ve hizmet süreçlerinde yeniden tasarım ve değişiklikler yapılarak firmanın kurumsal yapısını bir adım daha ileri,ye götürmek için yapılan çalışmalar yönetim danışmanlığıdır.

Günümüz ekonomik yaşamında, bir danışmanla çalışmak, olağan bir durumdan öte bir zorunluluk haline gelmiştir. Bunun başlıca nedenleri, değişen ekonomik yapı; iç ve dış pazarlar arasındaki girift ilişkilerin artması ve hızlı gelişen teknoloji, buna bağlı olarak rekabet ortamının çetinleşmesi ve pazarın daralmasıdır.

Günümüz dünyasında bir danışman ile çalışmak firmalar için öncelikli duruma gelmiştir. Bunun başlıca nedeni değişen ekonomik yapı,iç ve dış pazardaki mücadele ilişkileri,hızlı gelişen teknoloji ve buna bağlı olarak rekabet ortamının çetinleşmesi ve pazarın daralması firmaların artık daha hızlı ama güvenli adımlarla ilerlemesini, kurumsallaşmasını zorunlu kılmıştır. Puko danışmanlık firmamızda yer alan ekip arkadaşlarımız sizlerin çalışma gün ve süresine uygun olarak yapılan planlamada sizlere yönetim danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Genellikle firmalar ekonomik performanslarını artırmak için yönetim danışmanlığına başvurular, ancak ekonomik yapının güçlenmesi için öncelikle üretim süreçlerinin iyileşmesi, üretim ve hizmetteki kayıpların belirlenmesi ve önlenmesi için çalışmaların yapılması gerekmektedir.

- Rekabet gücünü arttırır.
- Uluslararası pazarlara hazırlar.
- İç organizasyonu güçlendirir ve geliştirir.
- Maliyeti azaltır.
- Ciroyu arttırır.
- Stratejik yönetim tekniklerini geliştirir.
- Yönetim ve karar verme sürecini geliştirir.
- Finansal kaynak alanlarını arttırır.
- Sektöre ilişkin genel ve özel bilgi sağlar.
- Müşteri portföyünün geliştirilmesini sağlar.
- Fizibilite çalışmaları hazırlar.
- Verimliliği arttırır.

Teklif İstiyorum