Fiyat :
Adınız Soyadınız :
Telefon :
E-Mail :
İçerik:
Hizmetlerimiz

ISO 9001:2008 ISO 13485 ISO 14001 ISO 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ FSC – CHAİN OF CUSTODY (CoC) YÖNETİM SİSTEMİ SEDEX,ETI,SMETA BELGESİ - RAPORU ISO 2200 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ KVKK CE BELGESİ YÖNETİM DANIŞMANLIĞI KOSGEB TSE ÜRÜN VE HİZMET
KOSGEB – KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ SANAYİCİLERİ GELİŞTİRME BİRLİĞİ

Günümüzde çok para kazanma kavramı artık yerini daha az kazanmak ve ayakta kalabilmek kavramlarına bırakmış durumda, KOBİ´ler bu "ayakta kalmak" ortamında bir adım öteye gidebilmek için çeşitli hibe ve teşviklerden yararlanabilir. Özellikle 2004 sonrası bir düzen ve sistem içinde ayarlamalar yapılan teşvik ve hibelerden artık bütün kobilerin haberdar olması ve bunlardan faydalanması gerekmektedir. Önceden euroya endeksli olan destekler günümüzde TL´ ye dönüştürülmüştür

KOSGEB'in firmalara olan destekleri aşağıda özetlenmiştir.
1- Belgelendirme Desteği :

Almış olduğunuz kalite belgelerinin faturasını KOSGEB 'e ibraz ettiğiniz takdirde her belge için 2.500 TL destek alabilirsiniz.

Koşul : Belgelendirme firmasının TÜRKAK tarafından yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.

2- Tanıtım Desteği :

Katalog 5.000 TL, Broşür 5.000 TL, CD 5.000 TL desteği bulunmaktadır.
Koşul : Bu desteği almak isteyen firmanın marka tescil belgesi olması gerekmektedir.

3- Nitelikli Personel Desteği :

Yeni işe alınacak üniversite mezunu (4 yıllık) elemanlarınız için bu desteği alabilirsiniz. Toplam 20.000 TL, her ay en fazla 1.500 TL destek alınabilir. Yeni personelin en geç 1 ay içerisinde başvurusunun yapılması gerekmektedir.
Koşul : 4 Yıllık üniversite mezunu / Son 4 aylık SSK bildirgesi

4- Eğitim Desteği :

Şirket içinde personelinize aldırdığınız eğitimler için verilen destektir. En fazla 10.000 TL 'dir.
Koşul : Eğitim kurumunun TÜRKAK'tan eğitim verebilir koşulunu taşıması gerekmektedir.

5- Fuar Desteği :

Yurt içi katılmış olduğunuz fuarların boş alan (yer) kirası, stand konstrüksiyonu ve dekorasyonu, fuar katılımcı kataloğu, fuar alanının genel düzenlenmesi ile ilgili hostes, genel tanıtım, genel güvenlik, genel temizlik giderleri için 30.000 TL 'ye kadar destek alınabilir.
Koşul : Fuar organizasyonunun KOSGEB tarafından kabul edilmiş olması gerekmektedir.
Not : Yurt dışı fuarlarına katılım için Dış Ticaret Müsteşarlığı' ndan destek alınmaktadır.

6- İş Birliği, Güç Birliği Desteği :

En az 5 işletme bir araya gelmeli, bunlardan 3'ü yapılacak işle ilgili faaliyette bulunuyor olmalıdır. Diğer 2 firma, bu sektöre yakın firmalar olmalıdır. (İşletmeler Şahıs, Limited, Anonim vb. olabilir)
İşletmeler 1 yıldan fazla süredir faaliyette olmalıdırlar.
Yeni kurulacak firmaya KOSGEB 'in desteği 250.000 TL hibe, 500.000 TL kredi (%0 Faizli, Geri Ödemeli)
Bu destekten yararlanmak için 5 firmanın KOSGEB' e kayıtlı olması gerekiyor. Bu destek için hazırlanacak proje ile KOSGEB' e başvuru yapılacaktır.

7- Kobi Proje Destek Programları :

İşletmelerin; üretim, yönetim-organizasyon, pazarlama, dış ticaret, insan kaynakları, mali işler ve finans, bilgi yönetimi ve bunlarla ilişkili alanlarda sunacakları projeler desteklenmektedir. Destek üst limiti : 150.000 TL, Proje süresi : 6-24 ay (+12 ay)
Desteklenecek proje giderleri personel, makine, teçhizat, hammadde, malzeme (toplam destek tutarının en fazla %10 'u), hizmet alımı, yazılım, proje ile ilgili diğer giderler KOSGEB tarafından karşılanacaktır.
KOSGEB Destekleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Teklif İstiyorum